MENÜLER

Neden Reklam Vermeli ?
  • Düşük Maliyet

İnternet reklamların en cezbedici özelliklerinden birisi düşük maliyetli olması. Geleneksel reklam mecralarına oranla çok düşük bir ücrete internet reklamı verebilir ve daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz.

  • Esneklik

İnternet reklamı aynı zamanda esnektir de. Size birçok seçenek sunar. Kampanyalarınızı ve internet reklamlarınızı istediğiniz gibi düzenleyebilir, ulaşmak istediğiniz kitlenin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Anahtar kelimeleriniz, kampanyalarınızı, reklamlarınızı sürekli takip edebilir, herhangi bir trend değişikliğinde düzenlemelere gidebilir ve istediğiniz zaman son verebilirsiniz. Üstelik internet reklamı 7 gün 24 saat yayındadır, zaman üzerinden kısıtlandırma yapılmaz.

  • Tanınırlık

Google ve benzeri arama motorları üzerinde her gün milyonlarca arama yapılmaktadır ve bu arama yapan kişilerin bir kısmı bilgi edinmek ve paylaşmak için arama yaparken bir kısmı da ürün ve hizmet satın almak için arama yapmaktadır. İnternet reklamı sayesinde ürün ve hizmetlerinizdeki yeniliklerden potansiyel müşterinizi haberdar edebilir ve uzun süreli internet reklamları ile kalıcı müşteriler elde edebilir ve işinizin tanınırlığına katkıda bulunmuş olursunuz.

  • Doğru kitle

Verdiğiniz internet reklamı ile arama motorları hedefleme yaparak, sizi internette doğrudan sizin hizmetinizi arayan potansiyel müşterilerinizle buluşturur. Örneğin, “nakliye hizmeti” diye arama yapan bir kişinin karşısına sadece nakliye hizmetleri ile ilgili reklamlar çıkacaktır. Nakliye hizmetine ihtiyacı olan ve aratan kişi karşısına çıkan internet reklamlarından seçimini yapacak ve hizmeti satın alacaktır. Bu yüzden internet reklamı sayesinde doğru müşterilere ulaşabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi de belirlediğiniz zaman reklam giderlerinizde olacak düşüşü siz düşünün.

  • Hızlı

İnternet reklamı hızlı sonuçlar vermesi ile meşhurdur. Reklamınız yayınlandığı andan itibaren hızlı geri dönüşler almaya başlarsınız.

  • Ölçülebilirlik

İnternet reklamı TV,dergi gibi geleneksel reklam kanallarına oranla daha şeffaftır. İnternet reklamları performansa dayalı ve sonuç odaklı bir ürün olduğu için gerçek zamanlı bir ölçüm yapabilme mümkün ve kampanyalarınızın başarılı olup olmadığını söylemeyi imkanlı kılmaktadır. Reklamı kaç kişinin görüntülediğinden  reklama ilgi gösterenlerin demografik yapısına kadar birçok bilgiye ulaşabilir ve kampanyanızı bu verilere göre şekillendirebilirsiniz.

z.