MENÜLER

Amacımız, Internet alışveriş sürecinizde size yardımcı olmaktır.

   
    Tüketiciler sunduğumuz detaylı filtreleme seçenekleri sayesinde ihtiyacınız olan doğru ürünleri en ucuz fiyatla hangi alışveriş sitelerinde satıldığını görebilirler.
   
    Tüm mağaza fiyatlarını tek sayfada göstererek sizi mağazalar arasında dolaşma zahmetinden kurtarır ve size zaman kazandırır.
   
    Bir alışverişte uygun fiyatlı ürünü bulmanın haricinde seçilen mağazanın hizmet kalitesi, güvenilirlik durumu ve tüketicilere sunduğu kolaylıklar da önemlidir
   
    Tüketicilerin inceledikleri mağazaların kargo gönderim sürelerini,taksit seçeneklerini ve yapılan müşteri yorumlarını da sunar. Bu sayede tüketiciler sadece en ucuz ürünü ve güvenilir mağazaları bulmakla yetinmeyip, en konforlu koşullarda kolay ve hızlı alışveriş yapma imkanını da elde eder.
   
    Tüketiciler alışveriş yaptıkları mağazalar ve satın aldıkları ürünler hakkında yorum yazarak görüşlerini milyonlarla paylaşabilir.
   
  Tüketiciler mağazalar ile iletişime gecerek beklentilerini görüşlerini hatalarını paylaşabilir.
   
    Tüketiciler aldıkları ürün hakkında yorum yaparak aynı ürünü almak isteyen diğer tüketicilere fikir verebilirler.
   
    Web mağazaları için her geçen gün daha fazla ziyaretçi ve satış sağlamaktadır. -E-ticaret siteleri geniş bir müşteri kitlesine kolaylıkla ulaşma ve farklılıklarını sergileme imkanı elde ederler.
   
    Vitrinim.net te listenenen mağazalar Türkiye’nin en saygın alışveriş siteleri ile rekabete girerken hem satışlarını hem de marka bilinirlik oranlarını arttırmaktadırlar.