MENÜLER

 

- Tüketiciler ilgilendikleri bir ürünü Vitrinim.net’de araştırarak Türkiye’de en ucuz fiyatla hangi alışveriş sitelerinde satıldığını görebilirler.

 

 - Bir alışverişte uygun fiyatlı ürünü bulmanın haricinde seçilen mağazanın hizmet kalitesi, güvenilirlik durumu ve tüketicilere sunduğu kolaylıklar da önemlidir.

 

 - Vitrinim.net internet kullanıcılarına inceledikleri mağazaların kargo ücretlerini, taksit seçeneklerini ve yapılan müşteri yorumlarını da sunar. Bu sayede tüketiciler sadece en ucuz ürünü ve güvenilir mağazaları bulmakla yetinmeyip, en konforlu koşullarda kolay ve hızlı alışveriş yapma imkanını da elde eder.

 

 - Ürün açıklamalarında  xml ve kalıp sözcüklerden çok satıcının tanıtımı ile detaylı öğrenmiş olursunuz  tüketicilerin  ilgilendikleri farklı ürünlerin teknik özelliklerini karşılaştırıp en doğru seçeneğe odaklanma şansı bulur.

 

 - Tüketiciler alışveriş yaptıkları mağazalar ve satın aldıkları ürünler hakkında yorum yazarak görüşlerini milyonlarla paylaşabilir. Vitrinim.net’de yayınlanan bu müşteri yorumları yeni alışveriş yapacak kişiler için yol gösterici olmanın yanında, mağazaların da hatalarını tespit ederek düzeltmeleri için fırsat yaratmaktadır.

 

 - Vitrinim.net web mağazaları için her geçen gün daha fazla ziyaretçi ve satış sağlamaktadır. E-ticaret siteleri Vitrinim.net  sayesinde geniş bir müşteri kitlesine kolaylıkla ulaşma ve farklılıklarını sergileme imkanı elde ederler.Vitrinim.net’de ürünleri listenenen mağazalar Türkiye’nin en saygın alışveriş siteleri ile rekabete girerken hem satışlarını hem de marka bilinirlik oranlarını arttırmaktadırlar.